Competiții naționale

Competiții naționale

2008

 

Loc I       Nagy Attila                   CN tin.               400mg                    53.67

      II       Nagy Attila                   CN tin.                Heptatlon             4.735

                Nagy Attila                    CN tin.               110mg                   15.53

                Nagy Attila                    CN tin.               Decatlon                6.254

                Chira Florin                  CN jr.I                3.000m ob.           9.28.23 R.J.jr.I

                Băbţan Raul                   CN jr.I                heptatlon            4.454

                Băbţan Raul                   CN jr.I                decatlon              5.859

      III      Nagy Attila                   CN sen.               Heptatlon             4.735  R.J. –sen-tin.

                Nagy Attila                    CN sen.               400mg                   52.89  R.J. sen. – tin.

                Nagy Attila                     CN sen.               Decatlon              6.254  R.J. sen.- tin.

                Nistea Gheorghe           CN tin.Ar. lungi   Disc                   47.30

                Pop Darius                    CN jr.I                heptatlon              4.260

                Batfalschi Lorena         CN jr.I                 heptatlon             4.345

                Farcaş Cosmin              CN jr.III              100m                    11.70 R.J. – jr.III

                Szabo Zsuzsa                 Cn jr.II                2.000m obst.        7.46.18

                

      IV      Nagy Attila                   CN tin.                60mg                    8.38

                Nistea Gheorghe           CN sen.Ar.lungi   Disc                     47.30

                Pop Darius                    CN jr.I                 decatlon                5.439

                Balog Ioana                   CN jr.III              100m                    13.20

                Chira Florin                   CN tin.                3.000m ob.            10.43.71

                Şunea Răzvan                CN jr.I                 greutate                14.53

       V     Lăcătuşu Adrian            CN tin.                Heptatlon              4.585

               Batfalschi Lorena          CN jr.I                 pentatlon              2.781

               Şerban Vlad                   CN jr.II                greutate               14.26

               Todea Ionuţ                    CN jr.I                 heptatlon             3826

                                                      CN jr.I                  decatlon              4.871

       VI    Lăcătuşu Adrian            CN sen.               Heptatlon             4.585

               Lăcătuşu Adrian            CN tin.                 Înălţime               1.95

               Kraxner Adrian              CN tin.                Heptatlon             3.913

               Nistea Gheorghe            CN tin.                 Greutate              13.43

               Batfalschi Lorena           CN sen.              Heptatlon             4.196

                                                      CN tin.                Heptatlon             4.196

               Pintea Alexandra            CN jr,II               greutate                8,73

      VII    Kraxner Adrian              CN sen.              Heptatlon             3.913

               Barkasz Roland              CN tin.                Heptatlon             3.710

               Nagy Attila                     CN sen.               60mg                   8.38

               Nistea Gheorghe             CN sen.              Greutate               13.43

               Gorgan Claudiu              CN tin.                 3.000m ob.          10.45.45

                                                       CN jr.I                 3.000m ob.          10.30.35

               Şerban Vlad                    CN jr.II                disc                      47.01

                                                       CN jr.I                 disc                      41.86

               Bâlc Vasile                     CN jr.II                octatlon               4125

     VIII   Barkasz Roland              CN sen.               Heptatlon             3.710

               Lăcătuşu Adrian             CN tin.                Lungime              6.51

               Şerban Vlad                    CN jr.II-sală       Greutate               13.57

               Pintea Alexandra            CN jr.II-sală       Greutate                8.26

               Nadas Arnold                  CN Ar. Lungijr.I  Suliţă                  47.30

               Balog Ioana                     CN jr.III             hexatlon                3.116

               Chira Florin                     CN jr.I                5.000m               15.38.51

               Bâlc Vasile                     CN jr.II                heptatlon              3558

 

 

 SPORTIVI CLASIFICAŢI

Cat. I   

Nagy Attila                  400mg         52.89

Cat. II-a     

Lăcătuşu Adrian           înălţime      2.02

Batfalschi Lorena         heptatlon     4.345

Chira Florin                  3.000m ob.  9.28.23

Băbţan Raul                  400mg          56.89

 

Cat. III-a

Pop Darius                   110mg       16.64

Nistea Gheorghe           disc           47.30

Todea Ionuţ                  decatlon     4.871

 

Medalii                          15                                          loc. I      1

Medaliaţi                        8                                           loc.II      6

Sportivi în IV-VIII        11                                          loc III     8

Locuri in IV- VIII         35                                          loc IV     6

Sportivi clasificaţi :        8                                            loc V     5

                    Cat. I          1                                             loc VI    7

                    Cat. II         4                                            loc VII   9

                    Cat. III        3                                            loc VIII  8

Medalii internaţionale    –

Medaliaţi internaţionali  –

Sportivi în lot                 2

 

2009

 

I          Nagy Atilla                CI Rom. Sen              400mg             51.64   CS

                                                CN sen.                       400mg             51.68

                                                CN tin.                       400mg             51.68

II         Nagy Attila                CN sen.-sală              heptatlon        4.866   CS

                                                CN tin.-sală               heptatlon        4.866

            Batfalschi Lorena     CN jr.I                       heptatlon        4.417   CS-LPS

            Farcaş Cosmin          CN jr.II                      octatlon          4.906   LPS

            Pop Cristina              CN jr.III                    80mg               12.26   CS

III       Nagy Attila                CN tin.                       110mg             14.80  

            Chira Florin              CN tin.                       3.000m ob.     9.31.34 CS                              Batfalschi Lorena     CN jr.I-sală               pentatlon        3.334   CS-LPS

            Pop Darius                 CN jr.I-sală               heptatlon        4.160  CS-LPS

            Şerban Vlad               CN jr.I- Ar.lungi       disc                 44.71   LPS-CS

IV        Nagy Attila                 CN tin.-sală                60mg               8.41     CS

            Barkasz Roland          CN sen.                       Decatlon         5.083   CS

                                                CN tin.                        Decatlon         5.083

            Şerban Vlad                CN.tin                         disc                 43.40   LPS-CS

            Sălăjan Gabriel           CN tin.                        100m               11.07   LPS

            Todea Ionuţ                 CN jr.I                         decatlon          4.487   Carei

V         Băbţan Raul                CN sen.-sală               heptatlon         4.288   CS

                                                CN tin.-sală                heptatlon         4.288   CS

            Batfalschi                   CN sen.                       Heptatlon        3.589   CS-LPS

                                                CN tin.                        Heptatlon        3.589  

            Şerban Vlad                CN sen.                       Disc                 43.40   LPS-CS

                                                CN jr.I                         disc                 43.11

            Chira Florina              CN sen.                       3.000m ob.      9.31.34 CS

            Bâlc Vasile                 CN jr.I                         decatlon          4.016   Carei

            Pop Cristina                CN jr.III-sală              60mg               9.84     CS

            Farcaş Cosmin            CN jr.II                       400mg             57.33   LPS

VI        Nagy Attila                 CN sen.                       110mg             14.80   CS                   Barkasz Roland          CN sen.-sală               heptatlon         3.818   CS

                                                CN tin.-sală                heptatlon         3.818   CS

            Lăcătuşu Adrian         CN tin.                        Înălţime          1.95     CS

Bâlc Vasile                 CN jr.II-sală                heptatlon         3.536   Carei

            Pintea Alexandra        CN jr.II-sală                greutate           9.06     LPS

            Nagy Adam                 CN jr.II-sală                60m                 7.33     LPS

            Pop Şerban                  CN jr.III-sală              60mg               9.25     LPS

            Boroş Diana                CN jr.II                       100mg             16.09   LPS

            Pintea Alexandra        CN jr.II                       greutate           9.53     LPS

            Szabo Victor               CN jr.II                       greutate           13.19   Carei

            Szabo Zsuzsa              CN jr.II                       2.000m ob.      7.40.86 Carei

VII       Lăcătuşu Adrian         CN sen.-sală               heptatlon         3.412   CS

                                                CN tin.-sală                heptatlon         3.412   CS

            Laze Florin                 CN jr.II-sală                heptatlon         3.165   LPS

            Miculaiciuc Raul        CN jr.I-sală                 heptatlon         3.906   CS

            Szabo Victor               CN jr.II-sală                greutate           13.19   Carei

            Şerban Vlad                CN tin.-Ar.lungi         disc                 40.80   LPS-CS

            Pop Şerban                  CN jr.III                      90mg               13.76   LPS

VIII      Nagy Attila                 CN sen.-sală               60mg               8.41     CS

            Nistea Gheorghe         CN tin.                        Disc                 35.76   CS

            Gorgan Claudiu          CN jr.I                         10.000m          35.49.43          LPS

            Todea Ionuţ                 CNjr.I-sală                  heptatlon         3.820   Carei

            Şerban Vlad                CN sen.-Ar.lungi        disc                 40.80   LPS-CS

            Pop Şerban                  CN jr.III                      300mg             44.08   LPS

            Bâlc Vasile                 CN jr.II                       octatlon           5.059 Carei

———————————————————————————————-

 

IX        Nistea Gheorghe         CN sen.                       Disc                 35.76   CS

            Lăcătuşu Adrian         CN sen.                       Înălţime          1.95     CS                   Mureşan Costică        CN jr.II-sală               heptatlon         2.510   LPS

            Şerban Narcisa           CN jr.II                       lungime           4.47     LPS

X          Sălăjan Gabriel          CN sen.                       100m               11.07   LPS

                                                CN jr.I                        200m               22.97   LPS

Szabo Zsuzsa              CN jr.II-sală               3.000m            10.59.62

XI        Şerban Vlad                CN jr.I-sală                greutate          12.96   LPS

            Pop Cristina               CN jr.II-sală               pentatlon         2.525  CS

            Fărcaş Cosmin           CN jr.II                       110mg             15.94 LPS

XII       Sălăjan Gabriel          CN jr.I-sală                60m                 7.31     LPS

            Szabo Zsuzsa              CN jr.II-sală               1.500m            5.03.33  Carei

XIV      Pop Cristina               CN jr.III                      lungime           4.79     CS

XVI      Szabo Zsuzsa              CN jr.II                       3.000m            11.15.04 Carei

22        Pop Cristina               CN jr.III-sală             60m                 8.51     CS

23        Turcu George             CN jr.I-sală                60m                 7.46     LPS

 

 

SPORTIVI CLASIFICAŢI

Cat. I   

  1. Nagy Attila                 400mg             51.64

Cat. II-a     

 

  1. Lăcătuşu Adrian   înălţime           1.98
  1. Batfalschi Lorena        heptatlon        4.417
  2. Chira Florin                3.000m ob.      9.31.34
  3. Sălăjan Gabriel           100m               11.07  

Cat. III-a

  1. Farcaş Cosmin            400m               52.03
  2. Pop Darius                  heptatlon         4.160
  3. Şerban Vlad                disc                 43.40 – 2kg
  4. Barkasz Roland          decatlon          5.083
  5. Miculaiciuc Raul        heptatlon         3.906
  6. Boroş Diana                100mg             15.26

 

Medalii                          12                                          loc. I      2      

Medaliaţi                        8                                           loc.II      5

Sportivi în IV-VIII        15                                          loc III     5

Locuri in IV- VIII         42                                          loc IV     6

Sportivi clasificaţi :        11                                           loc V     10

                    Cat. I          1                                             loc VI    12

                    Cat. II         4                                            loc VII    7

                    Cat. III        6                                           loc VIII    7

Medalii internaţionale     1

Medaliaţi internaţionali   1

Sportivi în lot                  1

 

A.J.A. 2010

 

I          Nagy Attila                CN Int.                       400mg             51.43                                                   Nagy Attila                CNtin-sală                 heptatlon        4.861

            Nagy Attila                CN sen.                       400mg             50.79

            Nagy Attila                CN tin.                       400mg             50.79

Farcaş Cosmin          CNjr.II-sală               heptatlon        4.139

Oros Casian               CN jr.III                    greutate          15.27

II         Nistea Gheorghe       CN tin.                       Disc                 46.68

Miculaiciuc Raul       CN jr.I-sală               heptatlon        4.135

Sălăjan Gabriel         CN jr.I                       100m               11.09

            Oros Casian               CN jr.III                    octatlon          4.296

III       Nistea Gheorghe       CN tin. Ar.lg.             disc                 43.75

            Şerban Vlad               CN jr.I                       disc                 49.03

            Pop Cristina              CNjr.I                         100mg             15.53

Farcaş Cosmin          CN jr.II-sală              60mg               8.45

Zsoldos Patrik           CN co.I                       2.000m            6.26.06

IV        Nagy Attila                 CNsen-sală                 heptatlon         4.861

            Nistea Gheorghe         CN sen.                       Disc                 46.68

            Nagy Attila                 CN tin.-sală                60mg               8.43

            Lăcătuşu Adrian         CNtin-sală                  heptatlon         4.024

Batfalschi Lorena       CNtin-sală                  pentathlon       3.251

Todea Ionuţ                 CN tin.                        Decatlon         4.918

Şerban Vlad                CN jr.I Ar-lg.              Disc                 45.32

Bâlc Vasile                 CN jr.I-sală                 heptatlon         3.737

Pop Cristina                CN jr.II-sală                60mg               9.14

Baidoc Vlad                CNjr.II-sală                 heptatlon         3.337

Pop Cristina                CN jr.II                       100mg             15.05

V         Nistea Gheorghe         CN sen. Ar.lg.             disc                 43.75

Batfalschi Lorena       CNsen-sală                 pentatlon         3.251

Sălăjan Gabriel           CN tin.                        200m               22.33

Nistea Gheorghe         CN tin.                        Greutate          12.77

Chira Florin                CN sen.                       3.000m ob.      9.41.41

Chira Florin                CN tin.                        3.000m ob.      9.41.41

            Miculaiciuc Raul        CNtin-sală                  heptatlon         3.861

            Miculaiciuc Raul        CN jr.I                         decatlon          4.669

            Farcaş Cosmin            CN jr.II-sală                60m                 7.19

VI        Nagy Attila                 CN sen.-sală               60mg               8.43

            Todea Ionuţ                 CN sen.                       Decatlon         4.918

            Şerban Vlad                CN tin. Ar.lg.              disc                 40.01

            Sălăjan Gabriel           CN tin.                        100m               10.96

            Sălăjan Gabriel           CN jr.I-sală                 60m                 7.11

            Mureşan Costică         CN jr.I                        decatlon          4.609

            Baidoc Vlad                CN jr.II                       400mg             60.22

            Baidoc Vlad                CN jr.II                       octatlon           4.262

            Bekes Regina              CN jr.III                      suliţă               23.20

            Oros Casian                CN jr.III                      90mg               14.00

            Szabo Csaba               CN C1                         cros                 –

VII       Lăcătuşu Adrian         CNsen-sală                 heptatlon         4.024

            Todea Ionuţ                 CNsen-sală                 heptatlon         3.059

            Nistea Gheorghe         CN sen.                       Greutate          12.77

            Sălăjan Gabriel           CN tin.-sală                60m                 7.15

            Şerban Vlad                CN tin.                        Disc                 38.39

            Bâlc Vasile                 CN jr.I                         decatlon          4.444

Mureşan Costică         CNjr.II-sală                 hepttalon         2.558

Mureşan Costică         CN jr.II                       disc                 40.45

Mureşan Costică         CN jr.II                       octatlon           4.258

Oros Casian                CN jr.III-sală              hexatlon          2.936

Pop Raluca                  CN C. I                        disc                 18.78

VIII      Miculaiciuc Raul        CNsen-sală                 heptatlon         3.861

            Şerban Vlad                CN sen. Ar.lg.             disc                 40.01

            Toma Diana                CN jr.II                       înălţime          1.50

            Toma Ionuţ                 CN C. II                      oină                 36.50

 

 

IX        Sălăjan Gabriel          CN sen.                       200m               22.33                           Mureşan Costică        CN jr.II Ar.lg              disc                 33.72

X          Todea Ionuţ                CNsen-sală                 heptatlon         3.059

            Sălăjan Gabriel          CN sen.                       100m               10.96

            Şerban Vlad                CN sen.                       Disc                 38.39

            Baidoc Vlad                CN jr.II                       110mg             16.42

            Pop Şerban                 CN jr.II                       400mg             63.43

            Bekes Regina              CN jr.III-sală             greutate          8.05

            Behes Regina              CN jr.III                      hexatlon          2.434

            Pop Raluca                 CN C.I                         greutate          9.05

XI        Zsoldos Patrik            CN C1                         cros                 –

            Ţineghe Daniela         CN CI                          2.000m            7.38.47

XI        Bekes Regina              CN jr.III-sală             pentatlon         2.180

XII       Nagy Attila                 CN tin.-sală                60m                 7.43

            Şerban Vlad                CN jr.I-sală                greutate          12.33

            Nagy Adam                 CN jr.I                         100m               11.56

Baidoc Vlad                CN jr.II-sală               60mg               9.02

Aniţaş Gheorghe         CN jr.II                       greutate          12.83

Rusu Claudia              CNjr.III-sală               greutate          7.60

Rusu Claudia              CNjr.III-sală               60mg               12.48

Bekes Regina              CN jr.III                      lungime           4.83

Ţineghe Claudia         CN C I                         2.000m            7.44.78

XIII     Sălăjan Gabriel          CN sen-sală                60m                 7.15

            Toma Diana                CN jr.II                       100mg             18.36

XIV      Nagy Adam                 CN jr.I                         200m               23.62

Stoica Antonio            CN C II                       oină                 31.72

XV       Rusu Claudia              CN jr.III-sală             pentatlon         1.677

XVII    Aniţaş Gheorghe         CN jr.II                       disc                 31.20

            Tocaciu Arnold           CN jr.II                       2.000m ob.      7.15.94

XX       Nagy Attila                 CN sen.-sală               60m                 7.43

24        Bekes Regina              CN jr.III                      300m               46.13

28        Mărneanu Cristina     CN jr.III                      300m               47.55

29        Pop Cristina               CN jr.II-sală               60m                 8.65

31        Mateş Denisa              CN C1                         cros                 –

32        Ţineghe Daniela         CN C1                         cros                 –

33        Baidoc Vlad                CN jr.II-sală               60m                 7.57

            Mărneanu Cristina     CN jr.III                      800m               2.28.81

36        Bekes Regina              CNjr.III-sală               800m               2.44.24

                                                CNjr.III-sală               300m               47.88

43        Ţineghe Claudia         CN C1                         cros                 –

68        Mărnreanu Cristina   CN jr.III                      cros                 –

 

INTERNAŢIONAL

 

Nagy Attila                 CE Barcelona             400mg             50.31               semifinală

 

SPORTIVI CLASIFICAŢI

Cat. I   

 

1.Nagy Attila              400mg             50.31

 

Cat. II-a     

1.Lăcătuşu Adrian                  înălţime           1.95

2.Batfalschi Lorena                 heptatlon        4.606

3.Chira Florin                         3.000m ob.      9.32.12

4.Sălăjan Gabriel                    100m               10.96

5.Farcaş Cosmin                     60mg               8.45

6.Pop Cristina                         100mg             14.89

7.Miculaiciuc Raul                 heptatlon         4.135  

 

Cat. III-a

1.Şerban Vlad             disc                 47.98 – 1.75kg

2.Mureşan Costică      decatlon          4.609

3.Nistea Gheorghe      disc                 46.68

4.Todea Ionuţ              decatlon          4.918

5.Baidoc Vlad             110mg             16.22

6.Nagy Adam              100m               11.56

 

Medalii                                   14                    loc. I                5

Medaliaţi                                9                      loc.II               4

Sportivi în IV-VIII                  11                    loc III              5

Locuri in IV- VIII                   46                    loc IV              11

Sportivi clasificaţi :                14                    loc V               9

Cat. I               1                      loc VI              11

Cat. II              7                      loc VII             11

Cat. III             6                      loc VIII           4

Medalii internaţionale            1

Medaliaţi internaţionali          –

Sportivi în lot                          1

 

CLASAMENT – 2010

 

  1. Nagy Attila loc I CN Int.Romaniei 400mg            51.43            antr.Fulop Gh.             CS-CSM Cluj            loc I CNtin-sală                      heptatlon         4.861

                                                loc I CN sen.                           400mg             50.79

                                                loc I CN tin.                            400mg             50.79

            semifinalist                 C.E seniori                              400mg             50.31 Barcelona

 

  1. Nistea Gheorghe loc II CN tin.             disc                 46.68   antr. Pop Emil

CS                               loc III CN tin. Ar.lg.               disc                 43.75

 

  1. Farcaş Cosmin loc I CNjr.II-sală heptatlon         4.139   antr. Achim R

LPS-CS                       loc III CN jr.II-sală                 60mg               8.45

 

  1. Sălăjan Gabriel loc II CN jr.I             100m               11.09   antr. Fulop G

LPS

 

  1. Miculaiciuc Raul loc II CN jr.I-sală             heptatlon         4.135   antr. Macarie

CS-LPS

 

  1. Şerban Vlad loc III CN jr.I             disc                 49.03   antr. Pop Emil

LPS-CS

 

  1. Pop Cristina loc III CNjr.I                           100mg             15.53   antr. Macarie

            CS-LPS

 

  1. Oros Casian loc I CN jr.III             greutate           15.27   antr. Achim R

LPS-CS                       loc II CN jr.III                         octatlon           4.296

 

9.Zsoldos Patrik          loc III CN co.I                         2.000m            6.26.06  antr. Turcu F

LT Carei

 

A.J.A. – 2011

 

I          Pop Cristina              CN jr.II-sală              60mg               9.00     CS            Macarie

Ţicle Denis                 CN Co.2-A.lg.             suliţă              36.42   Carei            Turcu

Ţicle Denis                 CN Co.2                     suliţă              34.60   Carei            Turcu

            Pirui Eduard             CN Co.2-A.lg.            disc                 23.39   LPS            Achim

II         Farcaş Cosmin          CN jr.I                       400mg             56.35   CS            Achim

Pirui Eduard             CN Co.2-sală             greutate          9.77     LPS            Achim

            Pirui Eduard             CN Co.2                     disc                 24.15   LPS            Achim

            Bihary Stefania         CN Co.3                     oină                 23.80   Carei            Turcu

III       Batfalschi Lorena     CN sen-sală               pentatlon        3.596   CS            Fulop

            Batfalschi Lorena     CN tin-sală                pentatlon        3.596   CS            Fulop

            Batfalschi Lorena     CN tin                        400mg             62.37   CS            Fulop

            Batfalschi Lorena     CN tin.                       hepttalon        4.489   CS            Fulop

            Mureşan Costică       CN tin.                       decatlon         5.120   CS            Achim

            Pop Cristina              CN jr.I-sală               60mg               9.20     LPS            Macarie

            Pop Cristina              CN jr.II                      100mg             14.97   LPS            Macarie

            Kadar Andras           CN jr.II                      suliţă              52.46   CS       Pop E.

            Pop Raluca                CN Co.1-sală             greutate          11.58   LPS            Achim

IV        Todea Ionuţ                 CN tin-sală                 heptatlon         4.027   Carei            Mărneanu

            Batfalschi Lorena       CN sen.                       heptatlon         4.489   CS       Fulop

            Mureşan Costică         CN jr.I                         decatlon          5.274   CS            Achim

Oros Casian                CN jr.I.sală                 heptatlon         3.824   LPS            Achim

Pop Raluca                  CN Co.1                      greutate           10.74   LPS            Achim

Mureşan Denis            CN Co.1                      60mg               10.28   LPS            Macarie

Pirui Eduard                CN Co.2                      greutate           9.57     LPS            Achim

Mărneanu Cătălin       CN Co.2                      suliţă               27.10   LPS            Mărneanu

V         Mureşan Costică         CN tin-sală                 heptatlon         3.458   CS            Achim

Mureşan Costică         CN jr.I sală                 heptatlon         3.744   LPS            Achim

Câmpean Alin             CN jr.I                         3.000m ob.      11.08.43 LPS  Butean

Toma Diana                CN jr.I                         înălţime          1.50     Carei            Mărneanu

Oros Casian                CN jr.II-sală                heptatlon         3.876   LPS            Achim

Bekes Regina              CN jr.II-sală                pentatlon         2.138   Carei            Mărneanu

Mărneanu Cătălin       CN Co.2-Ar.lg            suliţă               22.12   Carei            Mărneanu

VI        Mureşan Costică         CN sen.                       decatlon          5.120   CS            Achim

Pop Cristina                CN tin-sală                 60mg               9.42     CS            Macarie

            Kadar  Andras            CN tin                         suliţă               53.83   CS       Pop E.

            Oros Casian                CN jr.I                         decatlon          4.943   CS            Achim

Bâlc Vasile                 CN jr.I sală                 heptatlon         2.913   Carei            Mărneanu

            Toma Diana                CN jr.I sală                 pentatlon         2.284   Carei            Mărneanu

            Bâlc Vasile                 CN jr.I-sală                 înălţime          1.85     Carei            Mărneanu

            Pop Cristina                CN jr.I                         100mg             15.28   CS            Macarie

            Mureşan Costică         CN jr.I                         înălţime          1.80     LPS            Achim

            Oros Casian                CN jr.II                       înălţime          1.75     LPS            Achim

            Bekes Regina              CN jr.II                       hepttalon         2.614   Carei            Mărneanu

            Mureşan Denis            CN Co.1                      200mg             30.45   LPS            Macarie

VII       Farcaş Cosmin            CN sen.                       400mg             56.76   CS            Achim

Todea Ionuţ                 CN sen-sală                heptatlon         4.027   Carei            Mărneanu

            Farcaş Cosmin            CN tin                         400mg             57,44   CS            Achim

            Mureşan Costică         CN jr.I-Ar.lg.              disc                 37.70   LPS            Achim

            Kadar Andras              CN jr.I                         suliţă               47.84   CS       Pop E

            Oros Casian                CN jr.I                         înălţime          1.75     LPS            Achim

            Oros Casian                CN jr.II                       octatlon           4.152   CS            Achim

            Bekes Regina              CN jr.II-Ar.lg              suliţă               24.39   Carei            Mărneanu

            Bekes regina               CN jr.II                       suliţă               24.68   Carei            Mărneanu

            Rusu Claudia              CN jr.III-Ar.lg            suliţă               21.02   Carei   Turcu

            Iuhasz Adam               CN jr.III                      octatlon           3.262   LPS            Macarie

            Cosma Vlad                CN Co.1                      disc                 19.71   LPS            Achim

VIII      Mureşan Costică         CN sen-sală                heptatlon         3.458   CS            Achim

            Şerban Narcisa           CN jr.I-sală                 lungime           5.00     LPS     Fulop

            Bâlc Vasile                 CN jr.I                         înălţime          1.65     Carei            Mărneanu

            Crăciun Flaviu            CN jr.II-sală                heptatlon         3.341   LPS            Achim

            Zsoldos Patrik             CN Jr.III                      3.000m            10.06.24          Turcu

            Seres Mălin                 CN jr.III                      octatlon           2.863   LPS            Macarie

            Boje Adrian                CN Co.2                      60mg               9.75     LPS            Glodean

——————————————————————————————————————

IX        Pop Cristina               CN sen-sală                60mg               9.42     CS            Macarie

            Mureşan Costică        CN jr.I                        suliţă               45.42   LPS            Achim

            Ţineghe Daniela         CN Jr. III                    3.000m            12.38.42          Turcu

            Mărneanu Cristina     CN hr.III                     suliţă               21.66   Carei            Mărneanu

            Truturean Vlad           CN jr.III                      octatlon           2.124   LPS            Macarie

            Pop Raluca                 CN Co.1                      disc                 19.22   LPS            Achim

            Cosma Denis              CN Co.1                      200mg             30.45   LPS            Achim

X          Nagy Attila                 CN sen-sală                400m               50.25   CS       Fulop

            Ţicle Marius               CN jr.II                       siliţă                37.75   Carei   Turcu

XI        Oros Casian                CN jr.I                         400mg             66.20   LPS            Achim

XII       Nagy Attila                 CN sen-sală                60mg               8.57     CS       Fulop

            Pop Cristina               CN jr.I-sală                60m                 8.44     LPS            Macarie

XIII     Pop Cristina               CN tin-sală                 60m                 8.31     CS            Macarie

            Pop Cristina               CN jr.II                       60m                 8.26     CS            Macarie

            Fischer Mark              CN Co.1                      disc                 16.75   LPS            Glodean

XIV      Găman Andrei            CN jr.II                       400m               53.62   Carei   Turcu

            Fischer Mark              CN C0.1                      greutate          7.58     LPS            Glodean

XV       Cânţa Raul                  CN jr.II                       400m               52.72   Carei   Turcu

XVI      Tocaciu Arnold           CN jr.I                        800m               2.05.74 LPS            Mărneanu

XVII    Câmpian Alin              CN jr.I                        semimaraton   1.31.56LPS            Butean

Pop Cristina               CN sen-sală                60m                 8.31     CS              Macarie

XIX      Nagy Adam                 CN jr.I-sală                60m                 7.43     LPS            Glodean

XXIV   Zsoldos patrik             CN jr.III                      cros                 –           Carei   Turcu

XIX      Racolăa Teodora        CN Co.1                      greutate          7.80     Carei            Mărneanu

XXV     Câmpian Alin              CN jr.I                        cros                 –           LPS            Butean

29        Racolţa Teodora         CN Co.1                      60mg               12.66   Carei            Mărneanu

            Boje Adrian                CN Co.2                      lungime           3.68     LPS            Glodean

38        Câmpian Alin              CN tin.                        semimaraton   1.31.56LPS            Butean

46        Groza Corina              CN jr.III                      cros                 –           Carei   Turcu

50        Ţineghe Daniela         CN jr.III                      cros                 –           Carei   Turcu

52        Tocaciu Arnold           CN jr.I                        cros                 –           LPS             Butean

54        Câmpian Alin              CN sen.                       semimaraton   1.31.56.LPS            Butean

Ţineghe Claudia         CN jr.III                      cros                 –           Carei   Turcu

 

 

A.J.A. – 2012

 

I          Fischer Mark            CN C1-sală                greutate          12.50   LPS            Glodean

            Fischer Mark            CN C1                        greutate          12.73   LPS            Glodean

II         Kadar Andras           CN tin.                       suliţă              57.82   CS       Pop E.

            Kadar Andras           CN jr.I                       suliţă              60.39   CS       Pop E.

            Mureşan Costică       CN jr.I                       decatlon         5.444   CS            Achim

            Oros Casian               CN jr.II                      octatlon          5.101   CS            Achim

            Oros Casian               CN jr.II                      110mg             14.98   LPS            Achim

            Zsoldos Patrik           CN jr.III                    3.000m            9.35.07 Carei            Turcu

            Fischer Mark            CN C1                        disc                 29.88   LPS            Glodean

            Pirui Eduard             CN C1                        suliţă              36.46   LPS            Achim

            Mărneanu Cătălin    CN C2                        suliţă              33.28   Carei            Mărneanu

Mărneanu Cătălin    CN C2 Ar.lg               suliţă              33.07   Carei            Mărneanu

            Bihari Stefania          CN C2 Ar.lg               suliţă              19.62   Carei            Turcu

            Turcu Vlad                CN C3 A. lg                oină                 35.81   Carei            Turcu

III       Batfalschi Lorena     CN tin.-sală               pentatlon        3.380   CS            Fulop

Pop Cristina              CN jr.I-sală               60mg               9.12     LPS            Macarie

Farcaş Cosmin          CN jr.I                       400mg             57.73   CS            Achim

Mureşan Costică       CN jr.I-sală               heptatlon        3.849   LPS            Achim

Oros Casian               CN jr.II-sală              heptatlon        4.077   LPS            Achim

Ţicle Marius              CN jr.II-Ar.lg            suliţă              55.58   Carei            Turcu

Pirui Eduard             CN C1 Ar.lg               suliţă              28.32   LPS              Achim

Fischer Mark            CN C1 Ar.lg               disc                 25.39   LPS            Glodean

IV        Batfalschi Lorena       CN tin. -sală                greutate           10.16   CS       Fulop

            Conţ Vasile                 CN jr.I                         3.000m obst.   10.12.60CS            Achim

            Conţ Vasile                 CN jr.II                       2.000m obst.   6.23.84CS            Achim

            Pop Cristina                CN jr.I-sală                 pentatlon         2.554   LPS            Macarie

            Zsoldos Patrik             CN jr.III                      1.500m ob.      4 57.95 Carei  Turcu

V         Batfalschi Lorena       CN sen.-sală               pentatlon         3.380   CS       Fulop

            Oros Casian                CN jr.I                         110mg             15.19   CS            Achim

            Pop Cristina                CN jr.I                         100mg             15.55   LPS            Macarie

            Crăciun Flaviu            CN jr.I-sală                 heptatlon         3.222   LPS            Achim

Toma Diana                CN jr.I-sală                 înălţime           1.55     Carei            Mărneanu

Turtureanu Vlad         CN jr.III-sală              hexatlon          2.755   LPS            Macarie

Turtureanu  Vlad        CN jr.III                      90mg               14.78   LPS            Macarie

Turcu Vlad                  CN C3                         oină                 35.50   Carei   Turcu

Orza Bogdan               CN C2                         greutate           8.97     LPS            Butean

VI        Lăcătuşu Adrian         CN sen.-sală               heptatlon         4.201   CS            Achim

            Kadar Andras              CN sen.                       suliţă               55.58   CS       Pop E.

Batfalschi Lorena       CN tin.-sală                60mg               9.33     CS       Fulop

Pop Cristina                CN tin.                        100mg             15.56   LPS            Macarie

Oros Casian                CN jr.II                       400mg             60.86   LPS            Achim

Sereş Mălin                 CN jr.III-sală              hexatlon          2.679   LPS            Macarie

Pirui Eduard                CN C1-sală                 greutate           10.33   LPS            Achim

Pirui Eduard                CN C1                         disc                 27.04   LPS            Achim

Ştafeta                         CN jr.I                         4x400m           3.35.37 CS            Achim

VII       Batfalschi Lorena       CN sen.-sală               greutate           10.16   CS       Fulop

            Mureşan Costică         CN jr.I Ar.lg                suliţă               49.36   LPS            Achim

            Szemak Daniel           CN jr.II                       înălţime          1.60     LPS            Achim

            Juhasz Adam               CN jr.II                       octatlon           3.473   LPS            Macarie

            Bekes Regina              CN jr.II Ar. lg             suliţă               29.38   Carei            Mărneanu

            Sereş Mălin                 CN jr.III                      octatlon           3.515   LPS            Macarie

            Macarie Anamaria      CN C1                         disc                 22.88   LPS            Macarie

VIII      Nagy Attila                 CN sen.-sală               400m               50.08   CS       Fulop

            Batfalschi Lorena       CN tin.-sală                lungime           5.37     CS       Fulop

            Pop Cristina                CN tin.-sală                pentatlon         2.554   LPS            Macarie

            Kadar Andras              CN jr.I Ar. lg               suliţă               45.16   CS       Pop E.

            Codrea Eduard            CN jr.I                         greutate           11.20   CS       Pop E.

            Oros Casian                CN jr.I                         400mg             61.79   CS            Achim

            Szemak Daniel           CN jr.II                       octatlon           2.954   LPS            Achim

            Zsoldos Patrik             CN jr.III                      cros                 –           Carei   Turcu

            Leva Alpar                  CN jr.III                      octatlon           3.493   LPS            Achim

            Boje Goeroge              CN C1-sală                 60mg               10.54   LPS            Achim

            Macarie Ana Maria    CN C1 Ar.lg                disc                 21.61   LPS            Macarie

            Mărneanu Cătălin       CN C2 -sală                triatlon            752p    Carei            Mărneanu

IX        Kadar Andras             CN tin. Ar.lg               suliţă               44.50   CS       Pop E.

Oros Casian                CN jr.II-sală               60mg               8.65     LPS            Achim

Mureşan Denis           CN jr.III                      octatlon           3.162   LPS            Macarie

X          Pop Cristina               CN sen.-sală               pentatlon         2.554   LPS            Macarie

            Ţicle Marius               CN jr.II                       suliţă               42.61   Carei   Turcu

            Turtureanu Vlad         CN jr.III                      300mg             48.57   LPS            Macarie

XI        Batfalschi Lorena       CN sen-sală.               60mg               9.33     CS       Fulop

XIII     Batfalschi Lorena       CN sen.-sală               lungime           5.37     CS       Fulop

            Kadar Andras             CN sen. Ar.lg              suliţă               44.50   CS       Pop E.

            Mărneanu Cristina     CN jr.II                       suliţă               21.65   Carei            Mărneanu

XIV      Mărneanu Cătălin      CN C2                         500m               1.41.87Carei            Mărneanu

XV       Pop Cristina               CN jr.I-sală                60m                 8.37     LPS            Macarie

XVII    Hendre Nicolas           CN C2                         500m               1.47.14LPS            Butean

XXVI   Mureşan Denis           CN jr III                      100m               12.69   LPS            Macarie

XXX     Mărneanu Cătălin      CN C2                         cros                 –           Carei            Mărneanu      

31        Balog Ionela               CN C2                         500m               1.47.14Carei            Mărneanu

38        Mureşan Denis           CN jr.III                      200m               27.27. LPS            Macarie                                                                     

 

INTERNAŢIONAL

 

VIII     Farcaş Cosmin            C.Int.Romaniei           400mg             55.90               Achim

 

– 2013 –

 

I          Conţ Vasile                CN jr.I           3.000m ob.     9.31.76 CS-LPS            Achim

Conţ V. Daniel          CN Şc. jr.I     3.000m obst.  9.33.75                        Achim

Pirui Eduard             CN C1-i          greutate          15.02   LPS-CS            Achim

            Pirui Eduard             CN C1            greutate          13.15   LPS-CS            Achim

            Pirui Eduard             CN C1            disc                 34.59   LPS-CS            Achim

Turcu Vlad                CN C3 -Ar.lg  oină                 40.81   Carei              Turcu

Turcu Vlad                CN C3            oină                 45.74   Carei              Turcu

II         Oros Casian               CN jr.I-i         heptatlon        4.237   LPS-CS            Achim

            Pop Luca                    CN jr.III        800m               2.03.39 LPS                Glodean

            Pirui Eduard             CN C1-Ar.lg. suliţă              35.22   LPS-CS            Achim

            Pirui Eduard             CN C1-Ar-lg. disc                 29.49   LPS-CS            Achim

            Bihary Stefania         CN C 2-Ar.lg suliţă              21.64   Carei              Turcu

III       Conţ Vasile                CN tin.           3.000m ob.     9.28.78 CS-LPS            Achim

Şerban Vlad               CN tin.-Ar.lg disc                 51.04   CSU-CS          Pop E.

Oros Casian               CN Şc. jr.I     400mg             57.44                           Achim

Ţicle Marius              CN Şc. jr.I     suliţă              57.13                           Turcu

            Szemak Daniel          CN jr.II          octatlon          4411    LPS-CS            Achim

            Fischer Mark            CN jr.III        greutate          14.42   LPS                 Glodean

            Ţicle Denis                 CN C1-Ar.lg. suliţă              34.95   Carei              Turcu

            Bihary Stefania         CN C 2           suliţă              26.15   Carei              Turcu

IV        Şerban Vlad                CN sen.-Ar.lg disc                 51.04   CSU-CS          Pop E.

            Şerban Vlad                CN tin.            disc                 47.44   CSU-CS          –

            Kadar Andras              CN tin.-Ar.lg  suliţă               53.89   CS-LPS           Pop E.

            Fischer Mark              CN jr.III-i        greutate           13.53   LPS                 Glodean

            Kofity Patrik               CN jr.III-i        prăjină             2.55     LPS-CS            Achim

            Kofity Patrik               CN jr.III          prăjină             2.40     LPS-CS            Achim

            Scremenţ Cătălin        CN jr.III          suliţă               37.36   Carei               Turcu

            Ţicle Denis                 CN C1             suliţă               34.61   Carei               Turcu

V         Kadar Andras              CN jr.I             suliţă               55.09   CS-LPS           Fulop

Juhasz Adam               CN jr.II           octatlon           4.200   LPS-CS            Macarie

Fischer Mark              CN jr.III          disc                 37.91   LPS                 Glodean

Ţicle Marius               CN jr.I -Ar.lg  suliţă               51.64   Carei               Turcu           

VI        Conţ Vasile                 CN sen.           3.000m ob.      9.28.78 CS-LPS            Achim

            Şerban Vlad                CN sen.           disc                 47.44   CSU-CS          –

Kadar Andras              CN jr.I-Ar.lg   suliţă               51.29   CS-LPS           Pop E.

VII       Iuhasz Adam               CN jr.II-i         heptatlon         3.519   LPS                 Macarie

            Zsodos Patrik              CN jr.II           2.000m ob.      6.51.61 Carei              Turcu

            Szemak Daniel           CN jr.II           înălţime          1.70     LPS-CS            Achim

            Cosma Vlad                CN jr.III          400mg             65.92   LPS-CS            Achim

            Racolţa Teodora         CN jr.III          disc                 23.49   Carei               Mărneanu

            Tegzeş Natalia            CN C1             înălţime          1.35     Carei               Mărneanu

VIII      Kadar Andras              CN sen-Ar.lg  suliţă               53.89   CS-LPS           Pop E.

Szemak Daniel           CN jr.II-i         heptatlon         3.336   LPS                 Achim

Mărneanu Cătălin       CN C1-Ar-lg   suliţă               27.45   Carei               Mărneanu

————————————————————————————————————

IX        Fischer Mark              CN jr.III Ar.lg disc                 31.21   LPS                 Glodean

X          Racolţa Teodora         CN jr.III          greutate          8.57     Carei               Mărneanu

Mărneanu Cătlin        CN C1             suliţă               27.45   Carei               Mărneanu

XII       Kofity Patrik               CN jr.III          400mg             74.01   LPS-CS            Achim

Talpoş Diana              CN C1             înălţime           1.35     LPS                 Macarie

XIII     Mărneanu Cătlin        CN C1             înălţime           1.30     Carei               Mărneanu

XVII    Zsoldos Patrik            CN jr.II-i        3.000m            3.57.23Carei               Turcu

XV       Cosma Vlad                CN jr.III          400m               57.04   LPS-CS            Achim

Pintea Emanuel          CN C1             lungime           4.58     LPS                 Macarie

18        Nemet Kinga               CN C1             Lungime          4.26     LPS                 Macarie

24        Nemet Kinga               CN C1-i          triatlon            1.004   LPS                 Macarie

27        Kofity Patrik               CN jr.III          400m               60.85   LPS-CS            Achim

 

 

 

 

2014

 

I          Fischer Mark            CN jr.III-i      greutate          15.48               LPS                 Glodean

            Fischer Mark            CN jr.III        greutate          16.08               LPS                 Glodean

Pereni Cintya            CN C2            disc                 26.17               LPS-CS            Macarie

            Turcu Vlad                CN C3-Ar.lg  oină                 48.70               LT Carei            Turcu

            Turcu Vlad                CN C3            oină                 45.02               LT Carei            Turcu

II         Scremenţ Cătălin      CN jr.III        suliţă              47.96               LT Carei            Turcu

Pereni Cintya            CN C2-Ar.lg  disc                 23.24               LPS                 Macarie

            Pereni Cintya            CN C2            greutate          9.09                 LPS-CS            Macarie

            Pintea Darius            CN C1-i          prăjină           1.90                 LPS                 Macarie

            Pintea Darius            CN C1            prăjină           2.00                 LPS-CS            Macarie

            Mărneanu Cătălin    CN C1            suliţă              38.00               LT Carei            Mărneanu

III       Oros Casian               CN jr.I-i         heptatlon        4.067               LPS-CS            Achim

            Pirui Eduard             CN jr.III-i      greutate          14.11               LPS-CS            Achim

            Pirui Eduard             CN jr.III.Ar.  disc                 40.92               LPS-CS            Achim

            Macarie Ana M.        CN jr.III Ar.  disc                 28.95               LPS-CS            Macarie

            Macarie Ana M.        CN jr.III        disc                 29.23               LPS-CS            Macarie

IV        Racolţa George           CN C2             Disc                 28.40               LT Carei            Mărneanu

V         Ţicle Marius               CN Ar.lg.J.I    suliţă               56.23               LT Carei            Turcu

            Fischer Mark              CN jr.III          disc                 41.27               LPS                 Glodean

            Borodi Ioana               CN jr.III          hexatlon          2.998               LPS                 Achim

            Mărneanu Cătălin       CN C1-Ar.      suliţă               31.42               LT Carei            Mărneanu

            Mărneanu Cătălin       CN C1-i          triatlon            1.017               LT Carei            Mărneanu

            Gorgan Iasmina          CN C2             greutate           8.15                 LT Carei            Mărneanu

VI        Juhasz Adam               CNjr.I-i           heptatlon         3.642               LPS-CS            Macarie

            Szemak Daniel           CN jr.I-i          înălţime          1.75                 LPS-CS            Achim

            Scremenţ Cătălin        CN jr.III-Ar.    suliţă               39.36               LT Carei            Turcu

            Mărneanu Cătălin       CN C1             înălţime          1.35                 LT Carei            Măreanu

            Racz Eniko                 CN C2-i          Triatlon           1.269               LPS                 Glodean

VII       Szemak Daniel           CN jr.I-i          heptatlon         3.636               LPS-CS            Achim

            Szemak Daniel           CN jr.I             decatlon          4.692               LPS-CS            Achim

            Racolţa Alexandra      CN jr.II           disc                 27,74               LT Carei            Mărneanu

VIII      Orosz Krisztian          CN jr.I-i          heptatlon         3.528               LPS                 Achim

            Leva Alpar                  CN jr.II           octatlon           3.336               LPS-CS            Achim

            Juhasz Adam               CN jr.I             decatlon          3.994               LPS-CS            Macarie

            Borodi Ioana                CN jr.III-i      pentatlon         2.055               LPS                 Achim

            Fischer Mark                CN lr.III Ar.   disc                 36.07               LPS                 Glodean

            Ţicle Denis                   CN Jr.III         suliţă               39.74               LT Carei            Turcu

            Bihari Stefania             CN C1-Ar.     suliţă               23.83               LT Carei            Turcu

            Vădan Laurenţiu          CN C1            Disc                 21.21               LT Carei            Mărneanu

————————————————————————————————————————

IX        Sereş Mălin                 CN jr.II.-i       heptatlon         2.666               LPS                 Macarie

            Sereş Mălin                 CN jr.II           octatlon           2.739               LPS                 Macarie

            Tegzes Natalia            CN jr.III-i       înălţime           1.40                 Carei               Mărneanu

            Ţicle Denis                  CN jr.III-Ar    suliţă               37.87               Carei               Turcu

            Tegzeş Natalia            CN jr.III          disc                 19.71               Carei               Mărneanu

            Tegzeş Natalia            CN jr.III          înălţime           1.40                 Carei               Mărneanu

            Vădan Laurenţiu         CN C1             greutate          8.58                 Carei               Mărneanu

            Racolţa George           CN C2             greutate          6.83                 Carei               Mărnranu

X          Bihari Stefania           CN C1             Greutate          8.96                 Carei               Turcu

XI        Tegzes Natalia            CN jr.III-i       greutate          7.78                 Carei               Mărneanu

            Borodi Ioana              CN jr.III-Ar    suliţă               27.29               LPS                 Achim

XII       Bihari Stefania           CN C1             disc                 19.92               LT Carei            Turcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ATLETISM

2015

I          Szemak Daniel          CN jr.I                       decatlon         5.543   LPS-CS            Achim

            Ţicle Denis                 CN jr.III                    suliţă              61.38   Carei              Turcu

            Turcu Vlad                CN C2                        suliţă              40.25   Carei              Turcu

II         Szemak Daniel          CN jr.I-i                     heptatlon        4.162   LPS-CS            Achim

            Fischer Mark            CN jr.II-i                   greutate          14.69   LPS                  Glodean

            Fischer Mark            CN jr.II                      greutate          14.87   LPS                 Glodean

            Scremenţ Cătălin      CN jr.II                      suliţă              54.81   Carei              Turcu

            Pirui Eduard             CN jr.III-i                  greutate          14.81   LPS-CS            Achim

            Ţicle Denis                 CN jr.III Ar.lg.          suliţă              49.06   Carei              Turcu

            Pereni Cyntia            CN C1 Ar.lg.              disc                 30.30   LPS-CS            Macarie

III       Scremenţ Cătălin      CN jr.II Ar.lg.           suliţă              52.31   Carei              Turcu

            Corondan Gheorghe CN jr.II                      octatlon          4.334   LPS-CS            Achim

            Pereni Cyntia            CN C1                        disc                 29.38   LPS-CS            Macarie

            Bihori Stefania          CN C1 Ar.lg.              disc                 27.80   Carei              Turcu

IV        Pintea Darius              CN jr.III-i                    prăjină             2.10     LPS-CS            Macarie

            Pintea Darius              CN jr.III                      prăjină             2.20     LPS-CS            Macarie

V         Macarie Anamaria      CN Ar. lungi jr.II        disc                 28.83   LPS-CS            Macarie

            Bihori Stefania           CN C1                         disc                 27.48   Carei               Turcu

            Turcu Vlad                  CN C2 Ar.lg.               suliţă               23.80   Carei               Turcu

VI        Pirui eduard                CN jr.II-i                     greutate           13.36   LPS-CS            Achim

            Tegzeş Natalia            CN jr.III                      înălţime          1.40     Carei               Mărneanu

VII       Bihori Stefania           CN C1                         greutate           10.71   Carei               Turcu

VIII      Racolţa Teodora         CN jr.II                       disc                 24.98   Carei               Mărneanu

            Pirui Eduard                CN jr.III Ar.lg.            disc                 32.37   LPS-CS            Achim

            Pintea Emanuel           CN jr.III                      greutate           12.46   LPS-CS            Macarie

            Racolţa George           CN C1                         disc                 28.06   Carei               Mărneanu

            Mărneanu Cătălin       CN jr.III                      suliţă               43.26   Carei               Mărneanu       

——————————————————————————————————————-

IX        Pirui Eduard               CN jr.II                       disc                 34.71               Achim

            Fischer Mark              CN Ar.lungijr.II          disc                 28.85               Glodean

            Macarie Anamaria     CN jr.II                       disc                 23.37               Macarie

            Pereni Cyntia              CN C1                         greuatte          10.54               Macarie

            Racolţa George           CN C1 Ar.lg.               disc                 21.10               Mărneanu

X          Corondan Gh.             CN jr.II-i                    60mg               9.07                 Achim

            Fischer Mark              CN jr.II                       disc                 34.61               Glodean

            Tegzeş Natalia             CN jr.III-i                   înălţime           1.40                 Mărneanu

XI        Corondan Gh.             CN jr.II                       110mg             15.94               Achim

            Pirui Eduard               CN jr.II                       greutate          11.53               Achim

            Pintea Emanuel          CN jr.III                      disc                 32.80               Macarie

            Mărneanu Cătălin      CN jr.III Ar.lg.            suliţă               32.18               Mărneanu

            Cura Roxana               CN C2                         500m               1.37.13            Mărneanu

XIII     Racolţa Teodora         CNjr.II                        greutate          8.46                 Mărneanu

            Racolţa George           CN C1                         greutate          8.38                 Mărneanu

            Racz Eniko                  CN C1                         triatlon            1.388               Glodean

XIV      Pintea Emanuel          CN jr.III-i                   greutate          10.90               Macarie

XV       Borodi Ioana              CN jr.II-i                    pentatlon         2.414               Achim

            Corondan Gh.             CN jr.II                       200m               24.36               Achim

            Balog Olimpiu            CN jr.III                      disc                 28.28               Turcu

XVI      Vădan Laurenţiu         CN jr.III                      disc                 28.01               Mărneanu

XVII    Vădan Laurenţiu         CN jr.III                      suliţă               32.16               Mărneanu

            Mărneanu Cătălin      CN jr.III                      disc                 27.79               Mărneanu

23        Corondan Gh              CN jr.II-i                    60m                 7.63                 Achim

29        Kinczel Atonia            CN jr.III                      400m               69.48               Mărneanu

            Kinczel Atonia            CN jr.III                      800m               2.58.98            Mărneanu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ATLETISM

2016

I          Pereni Cintya            CN C1                        disc                 32.01   LPS-CS            Macarie

            Pereni Cintya            CN C1-Ar.lg.             disc                 31.04   LPS-CS            Macarie

            Turcu Vlad                CN C2-Ar.lg.             oină                 62.83   Carei              Turcu

            Turcu Vlad                CN C2                        oină                 61.01   Carei              Turcu

II         Ţicle Denis                 CN jr.II                      suliţă              63.10   Carei              Turcu

            Scremenţ Cătălin      CN jr.II Ar.lg.           suliţă              58.39   Carei              Turcu

            Mărneanu Cătălin    CN jr.III                    octatlon          4.132   Carei              Mărneanu

            Pintea Darius            CN jr.III                    prăjină           2.50     LPS-CS            Macarie

            Fedoeca Lucas           CN C1-i                      60mg               9.75     CS-LPS            Achim

            Racolţa George         CN C1                        disc                 34.74   Carei              Măreanu

III       Corondan Gheorghe CN jr.I                       decatlon         4.898   LPS-CS            Achim

            Scremenţ Cătălin      CN jr.II                      suliţă              58.18   Carei              Turcu

            Fischer Mark             CN jr.II Ar. lg.          disc                 42.81   LPS                 Glodean

            Borodi Ioana             CN jr.II                      heptatlon        4.047   LPS-CS            Achim

            Vădan Lurenţiu        CN jr.III                    octatlon          3.949   Carei              Mărneanu

            Pintea Darius            CN jr.III-i                  prăjină           2.80     LPS-CS            Macarie

            Mărneanu Cătălin    CN jr.III-i                  hexatlon         2.914   Carei              Mărneanu

            Mărneanu Cătălin    CN jr.III Ar-lg.         suliţă              45.81   Carei              Mărneanu

            Fedorca Lucas           CN C1                        90mg               14.14   CS-LPS            Achim

            Fedorca Lucas           CN C1-i                      înălţime          1.54     CS-LPS            Achim

            Cura Roxana             CN C2                        500m               1.31.52Carei              Mărneanu

IV        Corondan Gheorghe   CN jr.I-i                      heptatlon         3.767   LPS-CS            Achim

            Ţicle Denis                 CN jr.II Ar. lg.                        suliţă               54.32   Carei                        Turcu

            Fischer Mark              CN jr.II-i                     greutate           15.58   LPS                 Glodean

            Mărneanu Laurnţiu     CN jr.III                      suliţă               46.43   Carei               Mărneanu

            Fedorca Lucas            CN C1                         înălţime          1.49     CS-LPS            Achim

            Pereni Cintya              CN C1                         greutate           11.91   LPS-CS            Macarie

            Racolţa George           CN C1-Ar.lg.              disc                 28.17   Carei               Măreanu

V         Corondan Gheorghe   CN tin.                        400mg             58.53   LPS-CS            Achim

            Oşan Cassian              CN jr.I-i                      heptatlon         3.104   LPS                 Achim

            Fischer Mark              CN jr.II                       disc                 41.08   LPS                 Glodean

            Fischer Mark              CN jr.II                       greutate           14.60   LPS                 Glodean

            Vădan Lurenţiu           CN jr.III-i                    heptatlon         2.775   Carei               Mărneanu

            Vădan Lurenţiu           CN jr.III                      disc                 39.80   Carei               Mărneanu

            Bihari Stefania            CN jr.III Ar.lg.            disc                 26.68   Carei               Turcu

            Boitor Adina               CN C1-i                      înălţime          1.45     CS-LPS            Macarie

            Boitor Adina               CN C1-i                      înălţime          1.40     CS-LPS            Macarie

            Pereni Cintya              CN C1-i                      greutate           11.02   LPS-CS            Macarie

            Racolţa George           CN C1                         greutate           10.22   Carei               Măreanu

VI        Corondan Gheorghe   CN tin.                        110mg             16.19   LPS-CS            Achim

            Borodi Ioana               CN jr.II                       suliţă               36.28   LPS-CS            Achim

            Butean Mara               CN C3                         triatlon            946      LPS                 Butean

VII       Corondan Gheorghe   CN sen.                       400mg             58.53   LPS-CS            Achim

            Schwarczkopf Erik     CN jr.II-i                     heptatlon         3.198   LPS                 Achim

            Tegzeş Natalia            CN jr.II                       înălţime          1.35     Carei               Mărneanu

VIII      Corondan Gheorghe   CN tin.                        110mg             16.19   LPS-CS            Achim

 

———————————————————————————————————————–

IX        Balog Ovidiu              CN jr.II                       disc                 36.61   Carei               Turcu

            Vădan Laurenţiu         CN jr.III-Ar.lg.           disc                 35.19   Carei               Mărneanu

            Tegzeş Gabriel           CN C2                         500m               1.36.64Carei               Mărneanu

            Kinczel Antonia          CN jr.III                      hexatlon          2.532   Carei              Mărneanu

X          Pintea Emanuel          CN jr.II                       disc                 36.40   LPS-CS            Macarie

            Pintea Emanuel          CN jr.II                       greutate          11.79   LPS-CS            Macarie

            Paul Viktoria              CN jr.II                       suliţă               30.72   LPS-CS            Achim

XIII     Borodi Ioana              CN jr.II                       400mg             71.62   LPS-CS            Achim

            Schvarzkopf Erik        CN jr.II                       400mg             18.42   LPS                 Achim

XIV      Pintea Emanuel          CN jr.II Ar.Lg.            disc                 35.05   LPS-CS            Macarie

XV       Balog Olimpiu            CN jr.IIAr. Lg.            disc                 34.43   Carei               Turcu

XIX      Kinczel Antonia          CN jr.III                      400m               67.93   Carei               Mărneanu

            Kinczel Antonia          CN jr.III                      800m               2.43.52 Carei              Mărneanu

XVI      Schvarzkopf Erik        CN jr.II                       110mg             18.42   LPS                 Achim

40        Bekes Rebeca              CN jr.II                       400m               69.71   Carei               Mărneanu

            Bekes Rebeca              CN jr.II                       800m               2.56.67Carei               Mărneanu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017

 

I          Ţicle Denis                 CN jr.IIAr.lg suliţă              63.57   Carei              Turcu

            Ţicle Denis                 CN jr.II          suliţă              67.74   Carei              Turcu

            Turcu Vlad                CN C1            suliţă              46.48   Carei              Turcu

II         Fischer Mark            CN jr.I           greutate          17.27   LPS                 Glodean

            Fischer Mark            CN jr.I           disc                 45.34   LPS                 Glodean

            Corondan Gheorghe CN jr.I-i         heptatlon        4.081   LPS-CS            Achim

            Corondan Gheorghe CN jr.I           decatlon         4.871   LPS-CS            Achim

            Scremenţ Cătălin      CN jr.I Ar.lg  suliţă              56.54   Carei              Turcu

            Borodi Ioana             CN jr.I           heptatlon        3.839   LPS-CS            Achim

            Mărneanu Cătălin    CN jr.II          octatlon          4.633   Carei              Mărneanu

            Pereni Cintya            CN jr.III Ar.lg disc               31.63   LPS-CS            Macarie

            Pereni Cintya            CN jr.III        disc                 32.05   LPS-CS            Macarie

            Turcu Vlad                CN C1 Ar.lg   suliţă              37.14   Carei              Turcu

            Cura Roxana             CN C1            triatlon           1.770   Carei              Mărneanu

III       Majer Andrei            CN jr.III Ar.lg suliţă            41.60   LPS                 Macarie

            Kurti Kristof             CN C1            triatlon           944      LPS                 Butean

            Turcu Alexia             CN C3            oină                 28.90   Carei              Turcu

IV        Corondan Gheorghe   CN tin.            110mg             15.53   LPS-CS            Achim

            Graizler Patriciu         CN jr.III-i        hexatlon          2.922   LPS                 Macarie

            Pereni Cintya              CN jr.II           disc                 33.20   LPS-CS            Macarie

            Graizler Patriciu         CN jr.III          octatlon           3.689   LPS-CS            Macarie

            Racolţa George           CN jr.III Ar.lg disc                 39.68   Carei               Mărneanu

V         Borodi Ioana               CN jr.I-i          pentatlon         2.718   LPS-CS            Achim

            Fischer Mark              CN jr.I Ar.lg   disc                 42.44   LPS                 Glodean

            Pereni Cintya              CN jr.II Ar.lg  disc                 30.80   LPS-CS            Macarie

            Cozma Casiana           CN jr.III          disc                 25.78   CS                   Achim

            Graizler Patriciu         CN jr.III          110mg             17.36   LPS -CS            Macarie

            Majer Andrei              CN jr.III          octatlon           3.595   LPS-CS            Macarie

            Borodi Ioana               CN tin.             heptatlon         3.839   LPS-CS            Achim

VI        Fischer Mark              CN jr.I-i          greutate           14.42   LPS                 Glodean

            Pereni Cintya              CN jr.I Ar.lg   disc                 31.83   LPS-CS            Macarie

            Kinczel Antonia          CN jr.II           heptatlon         3.108   Carei               Mărneanu

            Majer Andrei              CN jr.III           suliţă              38.63   LPS-CS            Macarie

            Bihori Stefania           CN jr.III          disc                 23.27   Carei               Turcu

VII       Corondan Gheorghe   CN jr.I-i          60mg               8.59     LPS-CS            Achim

            Corondan Gheorghe   CN tin.            400mg             60.13   LPS-CS            Achim

            Balog Olimpiu            CN jr.II Ar.lg  disc                 41.58   Carei               Turcu

            Mărneanu Cătălin       CN jr.II           suliţă               49.85   Carei               Mărneanu

            Racolţa George           CN jr.III          disc                 41.75   Carei               Mărneanu       

VIII      Corondan Gheorghe   CN sen.           110mg             15.53   LPS-CS            Achim

            Corondan Gheorghe   CN sen.           400mg             60.13   LPS-CS            Achim

            Borodi Ioana               CN sen.           heptatlon         3.839   LPS-CS            Achim

            Vădan Laurenţiu         CNjr.II-i          octatlon           3.351   Carei               Mărneanu

            Kinczel Antonia          CN jr.II-i         pentatlon         2.340   Carei               Mărneanu

            Bihori Stefania           CN jr.III          greutate           10.08   Carei               Turcu

——————————————————————————————————————–

IX        Borodi Ioana              CN tin.-i          pentatlon         2.718   LPS-CS            Achim

            Pereni Cintya              CN jr.III-i       greutate          8.89    LPS-CS            Macarie

            Cozma Casiana          CN jr.III          suliţă               23.16   CS                   Achim

            Bereczki Evelin           CN jr.III          greutate          9.84     Carei               Mărneanu

X          Pintea Emanuel          CN jr.I Ar.lg   disc                 30.65   LPS-CS            Macarie

            Mărneanu Cătălin      CN jr.II-i        heptatlon         3.067   Carei               Mărneanu      

            Racolţa George           CN jr.III          greutate          9.88     Carei               Mărneanu

XI        Borodi Ioana              CN sen.-i         pentatlon         2.718   LPS-CS            Achim

            Vădan Laurenţiu         CNjr.II             disc                 35.39   Carei               Mărneanu

            Pereni Cintya              CN jr.III          greutate          9.54    LPS-CS            Macarie

XII       Medgyesi Gergo         CN jr.II-i        heptatlon         2.960   LPS                 Achim 

            Balog Olimpiu            CN jr.II           disc                 33.53   Carei               Turcu

XIV      Graizler Patriciu        CN jr.III          lungime           4.95     LPS -CS            Macarie

XIII     Vădan Laurenţiu         CNjr.II-i          heptatlon         3.001   Carei               Mărneanu

            Kinczel Antonia          CN jr.II           400mg             73.77   Carei               Mărneanu

XV       Pintea Emanuel          CN jr.II Ar.lg  disc                 34.20   LPS-CS            Macarie

31        Tomşa Ioana               CN jr.III          100m               14.02   LPS                 Butean

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018

 

I          Fischer Mark            CN jr.I           greutate          17.20   LPS                 Glodean

            Fischer Mark            CN jr.I-i         greutate          16.23   LPS                 Glodean

            Turcu Vlad                CN C1 Ar.lg.  suliţă              47.95   Carei              Turcu

            Turcu Vlad                CN C1            suliţă              57.66   Carei              Turcu

            Turcu Alexia             CN C3            oină                 35.82   Carei              Turcu

            Turcu Alexia             CN C3 Ar.lg.  oină                 31.96   Carei              Turcu

II         Ţicle Denis                 CN jr.I           suliţă              64.70   Carei              Turcu

            Ţicle Denis                 CN Ar.lg.jr.I  suliţă              60.34   Carei              Turcu

            Fischer Mark            CN jr.I           disc                 47.46   LPS                 Glodean

            Borodi Ioana             CN jr.I.          heptatlon        3.676   CS                   Achim

            Vădan Laurenţiu      CN jr.II          lungime          6.34     LPS-CS            Achim

            Vădan Laurenţiu      CN jr.II          decatlon         4.910   LPS-CS            Achim

            Kadar George           CN jr.III        octatlon          4.559   LPS-CS            Macarie

            Kadar George           CN jr.III        Înălţime         1.78     LPS-CS            Macarie

            Racolţa George         CN jr.IIIAr.lg.disc                41.77   Carei             Mărneanu

            Pereni Cyntia            CN jr.IIIAr.lg disc                30.70   LPS-CS            Macarie

            Pereni Cyntia            CN jr.III        disc                33.63   LPS-CS            Macarie

            Turcu Vlad                CN C1            disc                 35.85   Carei              Turcu

            Cura Roxana             CN C1            triatlon           1806    Carei              Mărneanu

            Turcu Alexia             CN C3            greutate          9.92     Carei              Turcu

III       Borodi Ioana             CN tin.           heptatlon        3.676   CS                   Achim

            Racolţa George         CN jr.IIIAr.lg.disc                45.29   Carei             Mărneanu

IV        Mărneanu Cătălin       CN jr.II-i         heptatlon         3.779   Carei               Mărneanu

            Mărneanu Cătălin       CN jr.IIAr.lg.  suliţă               44.80   Carei               Mărneanu

            Pereni Cyntia              CN jr.IIAr.lg   disc                 31.03   LPS-CS            Macarie

V         Scremenţ Cătălin        CN Ar.lg.jr.I   suliţă               50.50   Carei               Turcu

            Vădan Laurenţiu         CN jr.II           Suliţă               49.14   LPS-CS            Achim

            Mărneanu Cătălin       CN jr.II           decatlon          4.541   Carei               Mărneanu

            Pereni Cyntia              CN jr.II           disc                 34.12   LPS-CS            Macarie

            Kurty Emoke              CN jr.I-i          pentatlon         1179    Carei               Mărneanu

VI        Vădan Laurenţiu         CN jr.II-i         heptatlon         3.565   LPS                 Achim

            Majer Andrei              CN jr.II Ar.lg. suliţă               37.07   LPS-CS             Macarie

            Kinczel Antonia          CN jr.II-i         pentatlon         2.417   Carei               Mărneanu

            Kinczel Antonia          CN jr.II           heptatlon         3.139   Carei               Mărneanu

            Domuţa Rareş             CN jr.III          octatlon           3.444   LPS                 Achim

            Graizler Maria            CN C1 Ar.lg.  disc                 21.29   CS                   Macarie

            Gelen Gabor               CN C1             disc                 16.89   Carei               Turcu

VII       Borodi Ioana               CN sen.           heptatlon         3.676   CS                   Achim

            Balog Olimpiu            CN jr.I             disc                 40.59   Carei               Turcu

            Kurty Emoke              CN jr.tin-i       pentatlon         1179    Carei               Mărneanu

            Cozma Casiana           CN jr.III Ar.lg disc                 23.75   CS-LPS            Achim

            Cura Roxana               CN C1             triatlon            1.461   Carei               Mărneanu

            Bodnar Patricia           CN C1 Ar.lg   disc                 19.91   CS                   Macarie

VIII      Balog Olimpiu            CN Ar.lg.jr.I   disc                 38.76   Carei               Turcu

            Domuţa Rareş             CN jr.III-i        hexatlon          2.119   LPS                 Achim

            Ahmad Valinio           CN jr.IIAr.lg.  suliţă               22.35   LPS-CS            Macarie

—————————————————————————————————————-

IX        Medgyesi Gergo         CN jr.I-i          heptatlon         3.440   LPS-CS            Achim

            Majer Andrei              CN jr.II           suliţă               38.13   LPS-CS            Macarie

            Bihori Stefania           CN jr.II           greutate          10.71   Carei               Turcu

X          Dragoş Arnold            CN jr.II-i        heptatlon         2.772   LPS                 Achim

            Bereczki  Evelin          CN jr,II           greutate          10.42   Carei               Turcu

XI        Kurty Emoke               CN jr.sen-i      pentatlon         1179    Carei               Mărneanu

            Hasna Georgeta         CN jr.II           greutate          10.42   Carei               Turcu

            Kurti Kristof               CN C1             triatlon            731      LPS                 Butean

            Benke Edward             CNC2              triatlon            403      Carei               Mărneanu

XII       Butean Mara               CN C2             500m               1.40.88 LPS                Butean

XIII     Kadar George             CN jr.III          Lungine           5.39     LPS-CS            Macarie

XIV      Coşarcă Casian          CN jr.II           lungime           5.67     LPS                 Macarie

XVI      Majer Andrei              CN jr.II           lungime           5.36     LPS-CS            Macarie

            Deac Bianca               CN C1             triatlon            1179    LPS                 Butean

XX       Kurty Csilla                CN C2             triatlon            781      Carei               Mărneanu

41        Tomşa Ioana               CN jr.II-i        60m                 8.71     LPS                 Butean

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLASAMENT DUPĂ TABELA DE COTAŢII – PROBE

 

  1. Nagy Attila 400mg                   31           1.110
  2. Turcu Florin suliţă                      27           1.037
  3. Vasy Tunde lungime                 98             983
  4. Rauch Anamaria 500m                  4.29.0          981
  5. Toma Sebastian 110mg                   50           980
  6. Pop Loredana 100mg                   46           977
  7. Szeredai Peter 800m                     52.4          953
  8. Cosma Raluca triplusalt                 49           940
  9. Savanyiu Mariana 500m                  4.34.8          939
  10. Molnar Monica 800m                     12.82        937
  11. Molnar Monica 000m 9.59.06        919
  12. Lakatos Eva 400m 93           914
  13. Codreanu C-tin 500m 3.55.5          904
  14. Glodean Marius lungime 93             902
  15. Marchiş Daniela înălţime 73             902
  16. Molnar Monica 400m 37           901
  17. Achim Ovidiu 100m 94           893
  18. Sălăjan Gabriel 100m 96           887
  19. Lăcătuşu Adrian înălţime 02             885
  20. Conţ Vasile 000m ob. 9.28.09        884
  21. Chira Florin 000m ob. 9.28.23        883
  22. Batfalschi Lorena lungime 52             885
  23. Lăcătuşu Adrian lungime 82             879
  24. Kiraly Marta 400mg 07           879
  25. Suciu Cosmin 100m 99           878
  26. Cosma Raluca lungime 49             878
  27. Kadar Andras suliţă 39           870
  28. Farcaş Cosmin 400mg 71           868
  29. Luca Ioan înălţime 00             865
  30. Radvanski Ervin lungime 73             861
  31. Pop Cristina 100mg 53           857
  32. Scarlat Lucian triplu 19           854
  33. Oşan George înălţime 98             846
  34. Codreanu C-tin 000m 8.38.5          840
  35. Hossu Amina 000m ob. 11.54.23      837
  36. Achim Radu 100m 22           807
  37. Podină Camelia Înălţime 64             806
  38. Nistea Gheorghe disc 68           799
  39. Oros Casian 400mg 44           797

 

CLASAMENT DUPĂ TABELA DE COTAŢII  – SPORTIVI

 

  1. Nagy Attila 400mg                   31           1.110
  2. Turcu Florin suliţă                      27           1.037
  3. Vasy Tunde lungime                 98             983
  4. Rauch Anamaria 500m                  4.29.0          981
  5. Toma Sebastian 110mg                   50           980
  6. Pop Loredana 100mg                   46           977
  7. Szeredai Peter 800m                     52.4          953
  8. Cosma Raluca triplusalt                 49           940
  9. Savanyiu Mariana 500m                  4.34.8          939
  10. Molnar Monica 800m 12.82        937
  11. Lakatos Eva 400m 93           914
  12. Codreanu C-tin 500m 3.55.5          904
  13. Glodean Marius lungime 93             902
  14. Marchiş Daniela înălţime 73             902
  15. Achim Ovidiu 100m 94           893
  16. Sălăjan Gabriel 100m 96           887
  17. Lăcătuşu Adrian înălţime 02             885
  18. Conţ Vasile 000m ob. 9.28.09        884
  19. Chira Florin 000m ob. 9.28.23        883
  20. Batfalschi Lorena lungime 52             885
  21. Kiraly Marta 400mg 07           879
  22. Suciu Cosmin 100m 99           878
  23. Kadar Andras suliţă 39           870
  24. Farcaş Cosmin 400mg 71           868
  25. Luca Ioan înălţime 00             865
  26. Radvanski Ervin lungime 73             861
  27. Pop Cristina 100mg 53           857
  28. Scarlat Lucian triplu 19           854
  29. Oşan George înălţime 98             846
  30. Hossu Amina 000m ob. 11.54.23      837
  31. Achim Radu 100m 22           807
  32. Podină Camelia Înălţime 64             806
  33. Nistea Gheorghe disc 68           799
  34. Oros Casian 400mg 44           797