Recorduri județene

Recorduri județene

PROBE DESFĂȘURATE ÎN SALĂ

RECORDURI JUDEȚENE REALIZATE LA CATEGORIA JUNIORI III

(VÂRSTA 13-14 ANI)

 

PROBA

MASCULIN

PERFORMANȚA

FEMININ

PERFORMANȚA

 ALERGĂRI

60 M

ROȘCA OCTAVIAN

7.68 sec.

VENIG RENATA

8.23.sec.

200 M

CODREAN DINU

26.08.sec.

VENIG RENATA

28.03.sec.

800M

FLORESCU EMIL

2.09.min.

DARABOS CLEMENTINA

2.30.09.min.

1000M

PERENY SZABOLCS

2.59.46.min

  

1500M

MONEA TUDOR

4.32.min.

  

3000M

CHIRA FLORIN

9.44.35.min.

LĂPUȘTE MIRELA

11.47.36.min.

SĂRITURI

ÎNĂLȚIME

NAGY ROBERT

1.74. met.

STOICA ANAMARIA

1.63. met.

LUNGIME

GLODEAN MARIUS

6.12. met.

VASZI TUNDE

5.45. met.

PRĂJINĂ

PINTEA DARIUS

2.80 met.

  

ARUNCĂRI

GREUTATE

FISCHER MARK

15.48. met.

BATFALSCHI LORENA

10.50 met.

PROBE DESFĂȘURATE ÎN SALĂ

RECORDURI JUDEȚENE REALIZATE LA CATEGORIA JUNIORI II

(VÂRSTA 15-16 ANI)

 

PROBA

MASCULIN

PERFORMANȚA

FEMININ

PERFORMANȚA

 ALERGĂRI

60 M

SUCIU COSMIN

7.05 sec.

VENIG RENATA

8.23.sec.

60M GARDURI

FARCAȘ COSMIN

8.45 sec.

POP CRISTINA /G 0.76/8.50m

9.00 sec.

POP LOREDANA/G 0,81/8m

9.16 sec.

200 M

SUCIU COSMIN

24.43.sec.

VENIG RENATA

28.03.sec.

400M

IONESCU MARIUS

56.61.sec.

  

800M

BUTE PAL

2.01.min.

DARABOS CLEMENTINA

2.30.09.min.

1500M

BUTE PAL

4.02.41. min.

SAVIANU MARIANA

4.44.40 sec.

3000M

BUTE PAL

9.36.31.min.

SAVIANU MARIANA

10.48 min.

SĂRITURI

ÎNĂLȚIME

LUCA IOAN

2.00 met.

MARCHIȘ DANIELA

1.66. met.

LUNGIME

GLODEAN MARIUS

6.57 met.

VASZI TUNDE

5.69. met.

PRĂJINĂ

ROȘCA OCTAVIAN

3.30 met.

  

TRIPLUSALT

VIRAG A.

13.05 met.

COSMA RALUCA

11.69 met.

ARUNCĂRI

GREUTATE

FISCHER MARK

15.58. met .

HERMAN EMEȘE

11.23 met.

PROBE COMBINATE

HEPTATLON: 60M,LUNGIME,GREUTATE,INĂLȚIME,60M GARDURI,PRĂJINĂ,1000M/MASCULIN

PENTATLON:60M GARDURI,GREUTATE,ÎNĂLȚIME,

LUNGIME,800M/FEMININ

NAGY ATTILA

4425 PUNCTE

BATFALSCHI LORENA

3289 PUNCTE

PROBE DESFĂȘURATE ÎN SALĂ

RECORDURI JUDEȚENE REALIZATE LA CATEGORIA JUNIORI I

(VÂRSTA 17-18 ANI)

 

PROBA

MASCULIN

PERFORMANȚA

FEMININ

PERFORMANȚA

 ALERGĂRI

60 M

SUCIU COSMIN

7.01 sec.

POP LOREDANA

7.96.sec.

60M GARDURI

TOMA SEBASTIAN

8.35 sec.

POP LOREDANA

8.82 sec.

200 M

SUCIU COSMIN

24.43 sec.

VENIG RENATA

28.03.sec.

400M

BABȚAN RAUL

54.49 sec.

DRAGOȘ RALUCA

61.64 sec

800M

BUTE PAL

2.01.41 min.

DARABOS CLEMENTINA

2.30.09.min.

1500M

BUTE PAL

4.02.00. min.

SAVIANU MARIANA

4.44.40 sec.

3000M

CHIRA FLORIN

8.58.09 min.

MOLNAR MONICA

10.13.57  min.

SĂRITURI

ÎNĂLȚIME

LUCA IOAN

2.00 met.

MARCHIȘ DANIELA

1.70. met.

LUNGIME

LĂCĂTUȘU ADRIAN

6.79 met.

VASZI TUNDE

5.79. met.

PRĂJINĂ

LĂCĂTUȘU ADRIAN

3.70 met.

  

TRIPLUSALT

SCARLAT LUCIAN

14.19 met.

COSMA RALUCA

11.69 met.

ARUNCĂRI

GREUTATE

FISCHER MARK

16.23. met .

HERMAN EMEȘE

11.23 met.

PROBE COMBINATE

HEPTATLON: 60M,LUNGIME,GREUTATE,INĂLȚIME,60M GARDURI,PRĂJINĂ,1000M/MASCULIN

PENTATLON:60M GARDURI,GREUTATE,ÎNĂLȚIME,

LUNGIME,800M/FEMININ

LĂCĂTUȘU ADRIAN

4569 PUNCTE

POP LOREDANA

3408 PUNCTE

PROBE DESFĂȘURATE ÎN AER LIBER

RECORDURI JUDEȚENE REALIZATE LA CATEGORIA JUNIORI III

(VÂRSTA 13-14 ANI)

 

PROBA

MASCULIN

PERFORMANȚA

FEMININ

PERFORMANȚA

 ALERGĂRI

100 M

FARCAȘ COSMIN

11.70 sec.

ROȘU SIMONA

7.96.sec.

80M GARDURI

 

 

POP CRISTINA

12.25 sec.

200 M

FERȚIGAN NICOLAE

24.60 sec.

ȘERBAC RADINA

27.05.sec.

200M GARDURI

OȘAN GEORGE

28.08. sec.

VASZI TUNDE

31.3. sec.

300M

CODREAN DINU

57,04  sec.

ȘERBAC RADINA

43.92 sec

400M

COSMA VLAD

54.49 sec.

  

400M GARDURI

COZMA VLAD

65.02. sec.

  

800M

POP LUCA

2.03.39 min.

MOLNAR MONICA

2.17.20.min.

1000M

OBSTACOLE

LUNG CRISTIAN

3.02.4 min.

  

1500M OBSTACOLE

CHIRA FLORIN

4.39 min.

HOSSU AMINA

6.18. min.

3000M

MONEA TUDOR

9.37.5. min.

MOLNAR MONICA

10.13.57  min.

2000M

SZEREDAI PETER

5.45.6 min.

LAKATOS EVA

7.17. min.

SĂRITURI

ÎNĂLȚIME

NAGY ATTILA

1.78. met.

MARCHIȘ DANIELA

1.52. met.

KADAR GEORGE

1.78 met.

LUNGIME

GLODEAN MARIUS

6.20 met.

VASZI TUNDE

5.41. met.

PRĂJINĂ

PINTEA DARIUS

2.50 met.

  

ARUNCĂRI

GREUTATE

FISCHER MARK

16.08. met.

STOICA ANAMARIA

10.39 met.

DISC

TURDEAN ALEXANDRU

49.06. met.

PERENI CINTYA

35.85. met.

SULIȚĂ

ȚICLE DENIS

61.38. met.

  

PROBE COMBINATE

OCTATLON:100M,LUNGIME,GREUTATE,ÎNĂLȚIME,100M GARDURI,DISC, SULIȚĂ, 1000M/MASCULIN

HEXATLON:100MGARDURI,GREUTATE,ÎNĂLȚIME,

200M ,LUNGIME,800M/FEMININ

KADAR GEORGE

4512 PUNCTE

  

PROBE DESFĂȘURATE ÎN AER LIBER

RECORDURI JUDEȚENE REALIZATE LA CATEGORIA JUNIORI II

(VÂRSTA 15-16 ANI)

 

PROBA

MASCULIN

PERFORMANȚA

FEMININ

PERFORMANȚA

 ALERGĂRI

100 M

ACHIM OVIDIU

10.94 sec.

FLORESCU CARMEN

11.80.sec.

110M/100M GARDURI

 

   

200 M

ACHIM OVIDIU

21.60 sec.

FLORESCU CARMEN

24.90.sec.

400M

NEVEZI TIBOR

50.81 sec.

MOLNAR MINICA

59.37.sec.

400M GARDURI

    

800M

SZEREDAI PETER

1.52.40 min.

MOLNAR MONICA

2.12.82.min.

1500M

CODREANU C-TIN

3.55.5 min.

SAVANIU MARIANA

4.34.8. min.

3000M

CODREANU C-TIN

8.38.5. min.

SAVANIU MARIANA

10.07.  min.

2000M OBSTACOLE

CHIRA FLORIN

6.06.72 min.

HOSSU AMINA

7.12. min.

5000M

CODREANU C-TIN

15.34.3.

RIȘCO CRISTINA

18.33 min.

SĂRITURI

ÎNĂLȚIME

OȘAN GEORGE

1.96 met.

MARCHIȘ DANIELA

1.73. met.

LUNGIME

GLODEAN MARIUS

6.93 met.

VASZI TUNDE

5.81. met.

PRĂJINĂ

LUȚAȘ SERGIU

3.60 met.

  

ARUNCĂRI

GREUTATE

FISCHER MARK

14.87. met.

HERMAN EMEȘE 4KG.

10.49 met.

BORODI IOANA 3KG.

11.36 met.

DISC

FABIAN DANIEL

52.27. met.

HERMAN EMEȘE

36.84. met.

SULIȚĂ

ȚICLE DENIS 700GR.

67.74. met.

CODREA STANCA 600GR.

49.25 met.

TURCU FLORIN 800GR.

56.60  met.

BORODI IOANA 500GR.

36.28 met.

PROBE COMBINATE

OCTATLON/DECATLON:100M,LUNGIME,GREUTATE,ÎNĂLȚIME,100M GARDURI,DISC, SULIȚĂ, 1000M/MASCULIN

HEPATLON:100MGARDURI,GREUTATE,ÎNĂLȚIME,

200M ,LUNGIME,SULIȚĂ,800M/FEMININ

NAGY ATTILA- OCTATLON

5201 PUNCTE

BATFALSCHI LORENA

4501 PUNCTE

VĂDAN LAURENȚIU-DECATLON

4910 PUNCTE

PROBE DESFĂȘURATE ÎN AER LIBER

RECORDURI JUDEȚENE REALIZATE LA CATEGORIA JUNIORI I

(VÂRSTA 17-18 ANI)

 

PROBA

MASCULIN

PERFORMANȚA

FEMININ

PERFORMANȚA

 ALERGĂRI

100 M

ACHIM OVIDIU

10.94 sec.

FLORESCU CARMEN

11.80.sec.

110M/100M GARDURI

TOMA SEBASTIAN

14.50. sec

STOICA ANAMARIA

14.16 sec.

200 M

SZABO TAMAȘ

21.50 sec.

FLORESCU CARMEN

24.90.sec.

400M

NAGY ATTILA

49.78 sec.

LAKATOȘ EVA

58.93.sec.

400M GARDURI

NAGY ATTILA

53.10. sec.

KIRALY MARTA

64.69. sec.

800M

SZEREDAI PETER

1.52.40 min.

MOLNAR MONICA

2.12.82.min.

1500M

CODREANU C-TIN

3.55.5 min.

RAUH ANAMARIA

4.29. min.

3000M

CODREANU C-TIN

8.38.5. min.

MOLNAR MONICA

9.59. min.

3000M OBSTACOLE

CONȚ VASILE

9.28.09 min.

HOSSU AMINA 2000Mobst.

7.12. min.

5000M

CHIRA FLORIN

15.31.35. min.

RIȘCO CRISTINA

18.33 min.

10000M

GORGAN CLAUDIU

35.49.43. min.

RIȘCO CRISTINA

40.03.05. min.

20 KM

CHIRA FLORIN

1.13.09. ore

  

SĂRITURI

ÎNĂLȚIME

LĂCĂTUȘU ADRIAN

1.98 met.

MARCHIȘ DANIELA

1.73. met.

LUNGIME

GLODEAN MARIUS

6.93 met.

VASZI TUNDE

5.98. met.

PRĂJINĂ

LĂCĂTUȘU ADRIAN

3.80 met.

  

ARUNCĂRI

GREUTATE

FISCHER MARK

17.27. met.

HERMAN EMEȘE 4KG.

10.49 met.

BORODI IOANA 3KG.

11.36 met.

DISC

NISTEA GHEORGHE

54.47. met.

BENȚE ECATERINA39.05 met.

SULIȚĂ

TURCU FLORIN 800GR.

64.72. met.

CODREA STANCA

 

49.25. met.

PROBE COMBINATE

DECATLON:100M,LUNGIME,GREUTATE,ÎNĂLȚIME,110M GARDURI,DISC, SULIȚĂ, PRĂJINĂ, 1500M/MASCULIN

HEPATLON:100MGARDURI,GREUTATE,ÎNĂLȚIME,

200M ,LUNGIME,SULIȚĂ,800M/FEMININ

NAGY ATTILA

 

6153 PUNCTE

BATFALSCHI LORENA

4417 PUNCTE